KOMBİ SERVİSİ

Arızalı kombileriniz için ekonomik fakat kalıcı sonuçlar üreten KombiServisix.com her model kombi tamiri işlemleri ile hızlı ve kaliteli bir şekilde sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Kombilerin de birer elektronik cihaz olduğunu düşünürsek arızalanması vs. onarılması periyodik takvimlerde gerçekleşmesi gerekmektedir. Bu sebepten dolayı kış aylarına girilmeden önce servis çağırarak kombinizin bakımını yaptırmayı unutmayınız. Bu konuda sizlere profesyonel uzman kadromuzla hizmet vermeye hazırız.

Temel olarak kombi servisi hizmeti veren firmamız, bununla birlikte kombi bakımı, arıza ve tesisat işleri, petek bakımı ve tamiri gibi birçok işlem yapmaktadır. Bu işlemlerin tespit edilmesi ve gerekli olan tüm ekipmanların hazır bulundurulması için gelecek olan servis elemanlarımız, en kısa sürede sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir.

7 gün 24 saat ihtiyaç olan her semtin en ücra köşesinde bile hizmet verebilecek kapasiteye sahip olmak en büyük amacımızdır. Her zaman en iyi hizmeti verme garantisiyle çalışan ekibimiz sizlere kaliteli ve şeffaf bir şekilde kombi servisi hizmeti sunmaktadır.

Tüm Markaların Kombi Onarımı ve Bakımı için 444 75 13 telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

NEDEN KOMBİ SERVİSİX

Kombi Servisi hizmetimizi sizlere sunarken Yetkili Kombi Servisi olarak değil, Özel Kombi Servisi olarak daha uygun fiyat ve 7/24 hızlı servis avantajları ile sizlere kaliteli ve garantili bir kombi servisi hizmeti sunuyoruz.