Müşteri Hizmetleri

+90 262 331 15 69

E-Posta Gönderin

arkomteknik@gmail.com

Çalışma Saatleri

Her Gün 08:00 ile 19:00 arası

  • İstanbul Kombi Servisi

    Kombilerin tüm kullanım alanlarında en iyi şekilde görevini yerine getirmesi için İstanbul Kombi Servisi çalışmalarını sürdürmektedir. Son yıllarda doğalgazın ısıtma sisteminde kullanılması ile kombilerin yaygınlaşması da artmaktadır.

    +90 262 331 15 69

Kombi Servisi | Montaj, Tamiri ve Gaz Dolumu

sadas dDoğal gazın üretim ve tüketimindeki artma, bulunan doğal gaz rezervleri ile paralellik göstermektedir. Doğal gazın ortaya çıkışı birçok ülkede gaz şebekelerinin yeni yerleşim bölgelerine doğru hızla genişlemesine yol açmaktadır. Doğal gaz yakacak olarak kullanıldığında alternatif enerji kaynaklarına göre çok daha avantajlı bir durumdadır.

İstanbul kombi Servisi doğalgazlı kombilerin çalışma garantisi olmaya devam etmektedir. Doğalgazın gittikçe kullanımının yaygınlaşmasında etkili olan çeşitli faktörler vardır. Taşıma, depolama, ve atıkların uzaklaştırılması gibi problemlerin olmaması doğal gazın yaygınlaşmasında önemli etkenlerdir.

İstanbul kombi Servisi hem artan bina sayısı hem de artan kombi kullanımı nedeniyle çalışma gücünü devamlı yükseltmektedir. Bunu hem çalışanlar açısından hem de kullanılan cihazlar açısından sağlamaktadır. Artan nüfus ve alınan iç göçler sebebiyle insanoğlunun en temel ihtiyacı olan barınmayı karşılayacak bina ve konut sayısı da hızla artış göstermiştir ve göstermeye de devam etmektedir.

Binaların enerji tüketim miktarları incelendiğinde ise bu oranlara paralel tüketim verileri elde edilmekte ve yıllar içerisinde tüketimin daimi artış içerisinde olduğu görülmektedir. ülkemizde tüketilen toplam enerjinin neredeyse üçte birinden fazlası, termal konforu sağlamak adına ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılamaya yönelik yapılan harcamaları oluşturmaktadır.

İstanbul kombi Servisi yakıt olarak kullanımı artan doğal gaz tüketimine katkı sağlamak için gerekli tüm çalışmalarını kombiler üzerine kurarak her bir ayrıntı için kafa yormaya devam etmektedir. Binalar, diğer tüm sektörlere kıyasla en uzun ömürlü ve yüksek miktarda enerji tüketen sektör olmaları sebebiyle enerji performansları ile bağlantılı yapılacak çeşitli düzenlemelerle enerji tasarrufu sağlanabilmektedir.

İstanbul Kombi Bakımı

Her mevsim kombilerin görevini en iyi şekilde yerine getirebilmesi için İstanbul kombi Bakımı tüm detayları standartlara uygun şekilde yerine getirmektedir. Bu kapsamda cihaz üzerindeki hata sorgulamaları, soğuk su girişi filtre temizliği, taze yanma hava emiş kontrolü gibi bir çok detay atlanılmadan yerine getirilmektedir. İstanbul kombi Bakımı kapsamında atık gaz tahliye durumu gözle kontrol edilir, gaz giriş basıncına bakılır. Gaz ve hava karışım durumu incelenir.

İstanbul kombi Bakımı gaz ve su iletimi yapan tüm tesisatın sızdırmazlık durumu mutlaka kontrol edilir. Eşanjörün görevini tam yapıp yapmadığının kontrolü yapılır.

İstanbul Kombi Tamiri

Kombilerin tamirat işlemi İstanbul kombi Tamiri gibi kurumsal yerlerden tarafından gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde sürpriz arızalarla karşılaşmak zorunda kalırsınız. Bulunduğu bölgede nerede bir kombi arızası varsa İstanbul kombi Tamiri oradadır. Müşterileri tarafından oldukça yoğun tercih edilen bu servis tüm müşterilerinin isteklerine anında yanıt verebilmektedir. İstanbul kombi Tamiri bünyesinde çalışan tüm kadro işinde ehil ve uzmandır. Çıkardıkları profesyonel işlerle servisin başarı çıtasını yükseltmektedirler.

Arkom Teknik.
Kadıköy Mahallesi, Bağdat Caddesi
No: 102/A İzmit/KOCAELİ

+90 262 331 15 69
destek@kombiservisix.com

Hakkımızda

Kombi Tamiri - Montajı - Gaz Dolumu Servisi, İstanbul başta olmak üzere tüm yakın bölgelerinde

Copyright © 2018 Kombi Servisi | SEO Hizmeti